شیشه سکوریت رامادر


شیشه سکوریت

مقاوم سازی برخی از مصالح ساختمانی سبب می‌شود که این محصولات کاربرد بیشتری را در یک سازه بیابد. ازاین رو برخی از این محصولات را با بهره‌گیری از فناوری های نوین مقاوم سازی نموده و در ساختمان های امروزی از آنها استفاده می کنند. یکی از این محصولات شیشه های سکوریت است. سکوریت به معنای مقاوم سازی است. این فرایند یک نوع فرایند صنعتی است که در آن ابتدا شیشه خام را با دمایی بیش از 700 درجه سانتیگراد به وسیله کوره های هوریزنتال گرما داده و پس از آن توسط فن های با قدرت بسیار بالا در عرض چند ثانیه به دمای معمول می رسانند. این شیشه‌ها دارای رنگهای متنوعی هستند.

شیشه سکوریت

. عمده این رنگها عبارتند از: آبی، برنز، سفید، سبز و برفی. شرکت رامادر با بهره‌گیری از کارگاهها ی مجهز و دستگاههای پیشرفته و کادری مجرب یکی از بهترین تولید کننده ها در ایران است. ویژگی های شیشه‌های سکوریت تولیدی این شرکت عبارتند از: استفاده از سکوریت مرغوب درجه یک، بدون موج و خال وخش، 10 میل در رنگهای سفید، سبز، مسی، آبی، برنز ودودی، قابلیت سندبلاست (لوگو و طرح های مختلف)، ضد حریق بطوریکه تا دمای 250 درجه سانتیگراد بالای صفر را تا ساعت‌ها بدون هیچ مشکلی تحمل می کند. کوره سکوریت از نوع آلمانی بوده و پس از تولید هیچ گونه موج و حبابی بر جای نمی گذارد. شیشه ها از درجه امنیت بالایی برخوردارند که در صورت شکستن هر متر مربع از آن به 1200 قسمت تقسیم شده که هیچ خسارت جانی بر جای نمی گذارد. همچنین دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران و ISO 9001 و 2000 از انگلستان میباشد. این نوع شیشه‌ها کاربردهای مختلف دارد که در زیر به نمونه هایی از آن اشاره می کنیم.

شیشه سکوریت در بخشهای تجاری ساختمان کاربرد فراوانی دارد. به طوری که شاید بتوان گفت 90 درصد جلوه بخش واحد های تجاری مدیون شیشه های سکوریت است. این نوع شیشه‌ها انواع مختلف دارد که در زیر به نمونه هایی از آنها و کاربردهایشان اشاره خواهد شد. معمولا هر گاه برای خرید یا حتی تماشا به مراکز خرید یا فروشگاه ها می رویم برخی از این فروشگاه ها توجه ما را بیشتر جلب می کند چراکه کالاها به شکل واضح تری در آنجا به چشم می خورد، این خود یکی از دلایل مهم بکار بردن شیشه‌های سکوریت است.

شیشه های سکوریت درب کشویی که در یک محور ریلی حرکت کرده و حرکتی افقی دارد. این نوع درب به علت حرکت در محور عرضی فضای حرکتی بسیار کمی را اشغال کرده و بر مساحت محیط می‌افزاید.

حال به رایج ترین نوع شیشه سکوریت میپردازیم؛ یعنی درب شیشه ای لولایی بدون فریم. این نوع درب ها علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان ها و مراکز تجاری و صنعتی، تردد افراد را نیز سهل می کند. نوع دیگر از این دربها درب شیشه ای لولایی فریم دار است. این نوع درب برای نواحی پر تردد قابل استفاده است. فریم دار بودن شیشه سبب می‌شود تا از نفوذ گرد و خاک به درون واحد جلوگیری شود و فرم دهی کاملی ایجاد گردد. حال به نوع دیگر این شیشه‌ها می رسیم یعنی شیشه‌های سکوریت درب نمایشگاهی؛ که در فضا های نمایشگاهی نظیر نمایشگاه اتومبیل، نمایشگاه مبلمان، نمایشگاه فرش و کلیه فضا هایی که احتیاج به جلوه دهی و ایجاد محیط نمایشگاهی دارد نصب می‌شوند. نوع دیگر از این شیشه‌ها، شیشه سکوریت درب اسپایدری است. این نوع درب ها برای دهنه هایی است که از نظر نما و زیبایی با نمای استیل به کار رفته است. این شیشه‌ها کاربردهای گوناگونی دارند که در این اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم. شیشه‌های سکوریت پارتیشن، شیشه‌های سکوریت دود بند یا ضد حریق، شیشه حمام که خود به دو دسته تقسیم می شود. شیشه حمام کشویی و شیشه حمام لولایی که بیشتر در فضا های بزرگ کاربرد دارد. یکی دیگر از انواع شیشه‌های سکوریت، شیشه سکوریت تاشو است. این شیشه علاوه بر زیباترکردن نمای ساختمان، مانع ورود هر گونه گرد و خاک، آب باران و صدا به درون ساختمان می‌شود. شرکت رامادر با بهره‌گیری از کارگاهها و فناوری روز این نوع محصول را با برترین کیفیت و بالاترین تنوع به شما گرامیان عرضه می دارد.

نوشته شده توسط مدیر | رپورتاژ آگهی
| next page | next page